Günlük Kendime Not

Sol Elimin Suçu Ne?

Sonunda aylar süren sinirim stresim bir yerden çıktı. Sol elimden. Yaklaşık 2 haftadır elimde, bileğimde ve parmak eklemlerimde bir ağrı var. Çok minik şekilde işaret parmağımın orta ekleminde başlamıştı. Yavaş yavaş baş parmağıma, orta parmağıma, bileğime ve hatta bugün artık dirseğime yayılmaya başladı.

Ben gerçekten hayattaki tüm hastalıkların psikolojik nedenleri olduğuna inanırım. Psikolojini sağlam tutacaksın, yediğini içtiğini taze ve gerçek besinlerden seçeceksin, mümkünse spor yapacaksın ve sağlıklı şekilde yaşayacaksın. Kitaplığımın baş köşesinde Louise L. Hay’in “Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri” isimli kitabı durur. Buna rağmen ben de düşüyorum bu tuzağa. Okuduysanız görmüşsünüzdür. Şu son iki ayda o kadar sıkıldım, o kadar strese girdim ki bir şey olacağını zaten biliyordum. Ben yine bademcik falan olabilir ya da cildimde bir şeyler çıkar diyordum ama elimden vurdu beni. ,

Bugün artık en yakın zamana bulabilirsem ortopediye randevu alacağım, bulamazsam acile falan gideceğim. Bunu çözmem lazım artık. Avucumu kapatamıyorum. Yazarken parmaklarım tuşlara değdiğinde bile canım acıyor. Of ya gerçekten sağlıktan önemlisi yok.

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2018 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: