Diziler

Harvey Specter ile İyileşiyorum Serisi

Harvey Specter ile iyileşiyorum dlkgjldkjgfldfgjd

Madem evdeyim ve yatmaktan başka yapacak işim yok, o zaman neden 9 sezonluk Suits maratonuna başlamayayım ki dedim. İyi demiş miyim?

Bir kaç ay önce Netflix’te görünce kaldığım yerden devam etmek istemiştim ama üstüne neredeyse 5 sezon daha geldiğini görünce cesaret edememiştim. Şimdi hazır Peaky Blinders da bitince neler olduğunu hatırlamak için tek tek sezon finallerini açtım. Atlaya atlaya izledim.  En son 5. sezon finalini izlemişim. 5 sezon boyunca kaç kez sıçramayı başardığını sayamadığım çekirge Mike Ross, en sonunda kuyruğu kıstırmıştı. Avukatlık lisansı olmadan avukatlık yapan, görsel hafızası ve kıvrak zekası ile Harvey Specter’ın asistanı olarak başladığı kariyerini küçük ortak olarak devam ettiren Mike; her ne kadar yanına büyük ortakların hepsini almış olsa da tutuklanıp hapishaneye gönderilmekten kurtulamamıştı. Ben de tam orada kalıp sonra dizinin varlığını unutmuştum. Rachel ve Mike karakterlerine gıcık olduğum için de unutmuş olabilirim. Emin değilim. Neyse ki Mehgan Markle kraliyet ailesine gelin oldu da bir yerden sonra diziden çıktı =)

Her ne kadar Harvey’nin Louis’e, Mike’ın da Harvey’e çemkirmelerinden, Rachel’ın boğuk sesinden, Donna’nın kimi zaman aşırılaşan diva triplerinden daralsam da şimdi bıraktığım 6. sezondan izlemeye başladım. Bakalım Mike’ı hapishaneden nasıl çıkaracaklar.

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2019 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: