Günlük Kendime Not

Arayı Açmayalım!

Kendimi örgü örmeye, kitap okumaya, Netflix’te bulunan yemek programlarına adamaya başladığımdan beri burayı boşladığımı fark ettim!

Sadece burayı değil, freelance işlerimi, iş başvurularımı, düzenlemem gereken CVmi, diğer insanları, Whatsapp mesajlarımı, sosyal medya hesaplarımı.. Hepsini boşladım! 2 ay önce günlük hayatımı oluşturan her şeyden, herkesten uzaklaştım. İyi de oldu. Beynim de kalbim de pırıl pırıl şu an. Bunu bilerek mi yaptım yoksa bilmeden kendi kendiliğine mi oluştu ama şu an gidişattan memnunum aslında.

Bunca boşladığım şey arasından sadece iki şeyi toparlamak istiyorum sanırım. Birincisi buraya geri dönüp içimi dökmek, ikincisi CVmi düzeltip iş başvurularında bulunmak (bir taşla iki kuş=)). CV’yi düzeltme işi üzerimde öyle bir baskı oluşturdu ki, bir türlü o dosyayı açıp güncelleyemiyorum. Güncellemeyi yapmadığım için de işe falan başvuramıyorum. O nedenle şimdi yeni bir çözüm yolu bularak, hiçbir şeyi düzenlemeden göndereceğim. Madem CV güncellemek gözümde büyüyor, güncellemem o zaman. Başvurularımın önünde duran engel bu ise, ben bu engeli şu an önümden kaldırıyorum hadi bakalım. Hem bunu yapacağıma dair kendime söz vermek, hem de buraya dönmüş olmak için de bu yazıyı yazıyorum.

Yeni dönemim hayırlı uğurlu olsun bakalım =)

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2019 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: